13.2 C
New York
Thursday, February 29, 2024

Buy now

Policia kërkon ndihmë për identifikimin e këtij personi, ja arsyeja

 

Njësiti i hetimeve të stacionit policor Qendra në Prishtinë, me autorizim nga prokuroria kompetente, kërkon ndihmë nga qytetarët në ofrimin e informatave, të cilat do të ndihmonin në identifikimin dhe arrestimin e personit që shihet në fotografi.

I dyshuari kërkohet për përfshirje në një rast, Kanosje, që është raportuar në polici me datën 12.12.2023.

 

Të nderuar, për çdo informatë që mund të çojë në identifikimin e personit apo vendodhjes së saj, kontaktoni policinë në numrin e telefonit: 192.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit