9.9 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Policët e ushtarët i ofrojnë ndihmë gruas që u godit nga treni (VIDEO)

- Advertisement -

Një grua është goditur nga treni në Prishtinë. E njëjta është dërguar për mjekim në QKUK.

Zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, tha se aksidenti ka ndodhur në lagjen Lakrishtë në hekurudhë ku kanë qenë të përfshirë një tren dhe një këmbësore.

Pamje teksa të lënduarës po i ofronin ndihmë policët dhe ushtarët.

Video:

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit