7.4 C
New York
Wednesday, March 29, 2023

Buy now

Pochettino i hapur për një rikthim te Tottenham

Mauricio Pochettino thuhet se i ka thënë Tottenham Hotspur se ai do të jetë i hapur për një rikthim  nëse Antonio Conte largohet në fund të sezonit.

Argjentinasi ishte në krye për pesë vjet në Londrën Veriore dhe ai ka mbetur pa punë që nga largimi nga Paris Saint-Germain verën e kaluar.

Pochettino dihet se ka pasur një marrëdhënie të mirë me Hary Kane gjatë qëndrimit të tij të parë në klub, dhe Spurs thuhet se shpresojnë se një rikthim mund të ndihmojë për të bindur qëndrimin e numrit 10.

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit