7.9 C
New York
Saturday, December 2, 2023

Buy now

“Pjesa më e madhe e luftimeve të Izraelit mund të zhvillohen në tunele nëntokësore”

Analisti, Rob Clarke ka thënë se pjesa më e madhe e luftimeve të Izraelit mund të zhvillohet nën tokë.

Ai tha pret që pjesa më e madhe e luftimeve të zhvillohet në tunele nëntokësore, shkruan Sky News.

Ai përfundoi duke thënë se është e mundur të ndiqen objektivat e dyfishta të shkatërrimit të Hamasit dhe kthimit të pengjeve, por se sipas tij, do të ishte shumë e vështirë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit