25.6 C
New York
Wednesday, October 4, 2023

Buy now

Pjesa e parë: Rumania-Kosova 0:0

Pjesa e parë e lojës në mes të Rumanisë dhe Kosovës është mbyllur me rezultatin e barabartë 0:0.

Ndonëse Koosva kishte rastet më të mira për shënim, në fund të pjesës së parë Vedat Muriqi është përjashtuar me karton të kuq.

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit