25.2 C
New York
Wednesday, July 17, 2024

Buy now

Përparim Rama flet për raportin me familjen

- Advertisement -

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, ka qenë një nga të ftuarit e programit festiv të 1 janarit, “Festë në T7”. Në një intervistë ndryshe, ai foli për raportin që ka me bashkëshorten dhe fëmijët.

Rama tha se ndihet me fat për partneren e tij që gjithmonë i qëndron pranë dhe e mbështet.

“Kemi mirëkuptim dhe dashni të sinqertë, keni tre fëmijë fantastikë”, tha pos tjerash i pari i Prishtinës.

Për të kuptuar më shumë për jetën private të Ramës dhe këtë raport të veçantë, mund ta shikoni më poshtë intervistën.

Po ashtu, Rama foli edhe për stilin unik të diskotekës “VENOM” e cila është më e madhja në Ballkan, për sa i përket hapësirës.

“Edhe këtu aspekti i hapësirës, i atmosferës është i dizajnuar në atë mënyrë që me i mundësua të rinjve dhe të gjitha gjeneratave varësisht këtu se çfarë prezantohet me u argëtua edhe normal qe na vyejnë kësi hapësirash, këto janë pjesë e përjetimeve të Prishtinës”, u shpreh Rama.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit