3.8 C
New York
Monday, March 20, 2023

Buy now

Përleshet mërgimtari nga Kosova dhe një serb në kufirin Kroaci-Serbi

Një kacafytje raportohet të ketë ndodhur në kufirin Kroaci – Serbi mes një mërgimtari nga Kosova dhe një shtetasi serb.

Video e këtij rasti është publikuar edhe në rrjete sociale, ku pretendohet se gjithçka ka ndodhur pas disa provokimeve mes dy të përfshirëve.

Aty shihet se si mërgimtari afrohet tek vetura e serbit dhe pasi që bisedojnë diçka, ata kacafyten edhe fizikisht.

Nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky rast.

Video: KETU

te ngjashme

105,454FansLike
12,000FollowersFollow
3FollowersFollow
- Advertisement -

te fundit