22.9 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

Përleshet mërgimtari nga Kosova dhe një serb në kufirin Kroaci-Serbi

- Advertisement -

Një kacafytje raportohet të ketë ndodhur në kufirin Kroaci – Serbi mes një mërgimtari nga Kosova dhe një shtetasi serb.

Video e këtij rasti është publikuar edhe në rrjete sociale, ku pretendohet se gjithçka ka ndodhur pas disa provokimeve mes dy të përfshirëve.

Aty shihet se si mërgimtari afrohet tek vetura e serbit dhe pasi që bisedojnë diçka, ata kacafyten edhe fizikisht.

Nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky rast.

Video: KETU

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit