28 C
New York
Friday, July 19, 2024

Buy now

Përjetoni magjinë e pushimeve me Fibula, super ofertë për në “Long Beach” në Alanya !

- Advertisement -

Përjetoni magjinë e pushimeve në Antalia. E që këto pushime të iu mbeten gjatë në kujtesë është përkujdesur agjencioni Fibula, e cila si gjithmonë dhe kësaj vere vjen me oferta atraktive, për të gjithë ata që duan ditët e nxehta të verës, t’i kaojnë në bregdetin turk.

Edhe kësaj radhe ka një super ofertë prej 1060 euro për person Ultra All Inclusive, për shtatë ditë e gjashtë netë në Hotel “Long Beach”, në Alanya.

Ne çmim përfshihet:

Hoteli,

Fluturimi direkt për Antalya,

Transferi: Aeroport – Hotel – Aeroport,

Asistencë e stafit FIBULA -24/7, gjatë gjithë kohës,

*Taksat e aeroportit,

Kënaqësia,

💯Garanci.

Zgjedhe ofertën tuaj, dhe knaquni

SIGURI DHE KUALITET 100%

Vetëm me FIBULA your TRAVEL expert!

www.fibula-ks.com

Ju mirëpresim në zyret tona në:

038/045/049 24 25 26, Prishtinë dhe Albi Mall

045 87 55 55, Pejë

045 37 35 55, Prizren

045 37 36 66, Gjakovë

#yourTRAVELexpert

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit