25.6 C
New York
Wednesday, October 4, 2023

Buy now

Përfundon protesta 10 minutëshe e veteranëve para Eulex-it

Organizata e Veteranëve të Luftës ka protestuar para zyreve të EULEX-it, për të kundërshtuar kështu bastisjet e e fundit ndaj ish luftëtarëve të UÇK-së.

Protesta ka përfunduar, derisa protestuesit i kanë gjuajtur telefonat e tyre para zyrës së EULEX-it, në shenjë pakënaqësie ndaj bastisjeve të fundit që po bën EULEX-I i cili dhe ka konfiskuar disa telefona

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit