28.9 C
New York
Thursday, June 13, 2024

Buy now

Përfundojnë të gjitha ndeshjet e xhiros së fundit në Superligën e Kosovës, Feronikeli 74 shkon në barazh

- Advertisement -

Kanë pëfunduar të gjitha ndeshjet e javës së fundit në Superligën e Kosovës në futboll.

Skuadra e Ballkanit, që është kampioni i këtij edicioni 2023/24 mposhti 2:1 Prishtinën me gola te realizuar nga Edvin Kuç dhe Armend Thaqit.

Drita barazoi ndaj Malishevës, me golat e realizuar nga Besnik Krasniqi dhe Drilon Hazrollaj.

Llapi mposhti me rezultat të thellë 1:5 Lirinë e Prizrenit e cila sezonin e ardhshëm do bëjë gara në Ligën e Parë të futbollit kosovar.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit