11.4 C
New York
Sunday, April 14, 2024

Buy now

Përditësimi i parë i Galaxy S24 sjell ngjyra më të forta të ekranit dhe foto e video më cilësore

- Advertisement -

Përdoruesit e telefonëve Galaxy S24 do të kenë më shumë opsione personalizimi të ekranit, të fotove dhe një opsion për përkthimin e telefonatave në kohë reale.

Samsung shtoi një opsion për përdoruesit e Galaxy S24 që duan ekrane me ngjyra më të mprehta. Kompania tha se përditësimi krijon një eksperiencë shikimi më natyrale dhe të personalizueshme.

Kamera e Galaxy S24 është përmirësuar gjithashtu, kryesisht tek funksionalitetet e zmadhimit, modalitetit portret, fotografisë gjatë natës dhe realizimit të videove me sensorët e pasmë.

Samsung tha se funksionalitetet e reja do të bëhen të disponueshme këtë muaj. Kompania gjithashtu po përgatitet për linçimin e përkthimit të telefonatave në kohë reale.

Galaxy S24 është prej telefonëve të parë që ka një funksionalitet të tillë falë Galaxy AI. /PCWorld Albanian/

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit