7.7 C
New York
Friday, December 1, 2023

Buy now

Për herë të parë shfaqet vëllai i Shyhrete Behlulit

Këngëtarja Shyhrete Behluli është një nga më të dashurat e skenës sonë muzikore.

Ajo, është zëri dhe imazhi që i reziston kohës, e që i ka bërë të gjithë anëtarët e familjes të famshëm.

Këngëtarja na ka njoftuar edhe me nënën e saj, të ciles edhe i kishte realizuar këngë dhe e kishte nxjerr në videoklip.

Më në fund, e njohim edhe vëllain e këngëtates, të cilin e ka postuar me rastin e ditëlindjes së tij.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit