28 C
New York
Friday, July 19, 2024

Buy now

Për herë të parë, Noizy dhe Tayna bashkojnë forcat

- Advertisement -

Një bashkëpunim mes dy reperave pritet të publikohet së shpejti.

Tayna dhe Noizy kanë bashkuar forcat, e si duket po bëjnë gati këngën e verës.

Reperi përmes Instagramit, ka treguar se projekti është drejt finalizimit nga ana vizuele.

”Mama dhia juaj Tayna”, ka shkruar Noizy.

Dyshja janë përfolur qe një kohë se do të sjellin një këngë së bashku, por deri sot nuk ka pasur asgjë konkrete.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit