23.2 C
New York
Tuesday, May 28, 2024

Buy now

Pasuria e Vjosa Osmanit, Baton Haxhiu: Ajo e Prindoni duan të ikin në Australi

- Advertisement -

Gazetari Baton Haxhiu teksa po diskutonte pasurinë e presidentes Osmani tha se ajo dhe bashkëshorti i saj po parapërgatiten për kthim në Australi.

“Me një fjali kjo është një parapërgatitje për kthim në Melbourne (Australi) sepse nuk ka logjikë tjetër”, tha Haxhiu pasi që e pa kronikën që flitej për pasurinë e Osmanit.

“Nuk ka logjikë tjetër, një milion pasuri të gjitha shiten dhe ndërgjegjja nuk i lë me qëndru brenda një rrëfimi social të Kosovës dhe nuk befasohem pse Vjosa dhe Prindoni kanë rrëfim pasuror të tillë. Rrëfim pushtetarësh në gjithë regjionin”, tha Haxhiu.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit