27.3 C
New York
Wednesday, July 24, 2024

Buy now

Pas tradhëtisë Neymar rikthehet me Bruna Biancardi-n

- Advertisement -

Tetë muaj pas ndarjes së tyre të bujshme, Neymar dhe Bruna Biancardi kanë vendosur që t’i japin një shans dashurisë së tyre. Ata janë rikthyer zyrtarisht së bashku.

Neymar dhe Bruna janë fotografuar së fundmi në një koncert në São Paulo, ku dukeshin shumë të dashuruar, teksa i dhuronin puthje njëri-tjetrit.

Kujtojmë se ata u ndanë në nëntor të vitit 2023, vetëm disa ditë përpara se Bruna të lindte vajzën e tyre, kjo për shkak të tradhtive të njëpasnjëshme të futbollistit me modele të ndryshme.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit