24.2 C
New York
Sunday, June 23, 2024

Buy now

Pas shtatzanisë, Kiara është rikthyer në super formë

- Advertisement -

Kiara Tito e lindi rreth nje muaj me pare vajzën e saj, te cilen e pagezuan me emrin Luna Mari Ejlli.

Moderatorja nuk ka dashur të humbasë kohë, por menjëherë pas shtatzënisë ka nisur perpjekjet per ta rikthyer në top formë fizikun e saj, dhe ia ka dale!

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram në plazh bashkë me vajzen ku duket perfekt.

Kiara dhe Luizi u bene prinder ne fund te prillit.

Dyshja u lidhën në Big Brother Albania VIP dhe vijuan bashkëjetesën edhe pasi dolën nga spektakli duke krijuar tashmë familjen e tyre.

Së fundi, çifti njoftuan se do të vendosen në shtepinë e re në kryeqytet.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit