30.1 C
New York
Saturday, June 22, 2024

Buy now

Pas ndarjes nga Ledri Vula, Sara Hoxha pyetet për rikthimin dhe befason me përgjigjen

- Advertisement -

Sara Hoxha prej kohësh është thënë se u nda nga partneri i saj, Ledri Vula.

Dyshja akoma nuk kanë bërë një deklaratë zyrtare, ndonëse në bazë të disa shkrimeve ka lënë të nënkuptohet për një krisje.

E ftuar së fundmi në “Cherry on Top”, ajo është pyetur për rikthimin – edhe pse nuk kishte një emër specifik.

“Çfarë mendon ti për rikthimet?”, ka qenë pyetja që iu parashtrua nga prezantuesja Bora Zemani.

“Të shkojë si të shkojë, unë jam shumë okej”, u shpreh ajo.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit