29.8 C
New York
Wednesday, June 19, 2024

Buy now

Pas mbarimit të Big Brother VIP, Ledioni dhe Sara fillojnë pushimet

- Advertisement -

Moderatori i njohur Ledion Liço pas mbarimit të ‘Big Brother VIP Albania’ ka gjetur kohën për vetën dhe familjen e tij.

Ai ka filluar pushimet së bashku me Sarën, shkruan “Kosovarja”.

Moderatori ka publikuar një foto teksa bashkëshortja e tij shihet duke lexuar libër “Kaq shumë bukuri në një foto”.

Kujtojmë se Ledioni dhe Sara kanë në jetë tre fëmijë, dy djem dhe një vajzë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit