26.7 C
New York
Friday, June 14, 2024

Buy now

Pas Interit, ka të infektuar me COVID-19 edhe te Juventusi

- Advertisement -

COVID-19 ka pushtuar edhe italinë.

Pak çaste pas konfirmimit zyrtar të Interit për tre rastet me Covid-19, Juventus ka deklaruar gjithashtu se ka lojtarë të prekur nga ky virus në ekipin e tyre.

Bëhet fjalë për Arthur dhe Pinsoglio, të dy të prekur me Covid-19.

Lojtarët janë duke zbatuar protokollin dhe janë të izoluar.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit