28.2 C
New York
Wednesday, May 22, 2024

Buy now

Pas gjithë aludimeve për ndarje, Adrola dhe Capital T janë pajtuar?!

- Advertisement -

Në media rozë është komentuar shpesh herë për një ndarje mes Capital T dhe Adrola Dushit.

Këtyre aludimeve të shumta u dha fund vet Adrola duke postuar këtë story në Instagram:

Modelja e njohur ka postuar një pjesë nga kënga e fundit  e Trimit, shkruan Kosovarja.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit