16 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Pas dy dekadash së bashku, ndahet çifti i njohur

- Advertisement -

Aktorja Sacha Baron Cohen dhe aktori Isla Fisher kanë njoftuar se po divorcohen pas dy dekadash së bashku.

Vendimin për t’i dhënë fund martesës, dyshja e ka njoftuar përmes një postimi në rrjetet sociale. Ata kanë thënë se vitin e kaluar kanë paraqitur kërkesën për divorc.

Dyshja, të cilët kanë tre fëmijë, u njohën në vitin 2001 dhe u fejuan në vitin 2004.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit