-0.4 C
New York
Thursday, February 29, 2024

Buy now

Paris Hilton shkëlqen me një fustan floriri, teksa hyn në tapetin e kuq me bashkëshortin Carter Reum

Trashëgimtarja, 42 vjeçe, shfaqi linjat e saj në një fustan ari vezullues, i hapur në pjesën e gjoksit.

Ajo veshi taka metalike të arta dhe mbante një çantë të ngjashme për të kompletuar pamjen e saj, shkruan DailyMail.

Flokët e artë të Parisit i rridhnin në kraharor në valë dhe ajo u aksesua me bizhuteri të shkëlqyeshme.

Ylli i “Simple Life” shoqërohej nga bashkëshorti i saj Carter Reum, 42 vjeç, i cili dukej mbresëlënës në një kostum të zi.

Çifti, i cili u martua në nëntor 2021, së fundmi mirëpriti një vajzë, Londrën, përmes një gruaje surrogate dhe ata festuan ditëlindjen e parë të djalit të tyre Phoenix muajin e kaluar.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit