31.7 C
New York
Tuesday, June 25, 2024

Buy now

Pamje nga aksioni ku u konfiskuan 33 kilogramë ari

- Advertisement -

Shtatë argjendari janë kontrolluar gjatë ditës së djeshme në rajonin e Gjilanit nga policia dhe Dogana e Kosovës.

Në këtë aksion janë konfiskuar mbi 33 kilogramë ari dhe një shumë e konsiderueshme e parave.

Lidhur me rastin janë arrestuar gjashtë persona.

Dogana ka ndarë pamje nga ky aksion, të cilat mund t’i gjeni të bashkangjitur më poshtë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit