25.2 C
New York
Wednesday, July 17, 2024

Buy now

Paguhen për çdo javë qëndrimi, ja sa para kanë fituar deri sot banorët e Big Brother VIP

- Advertisement -

Reality show “Big Brother Albania VIP” ka thyer çdo rekord shikueshmërie.

Banorët e përzgjedhur për këtë edicion, përveç çmimit të madh, paguhen edhe në baza javore, shkruan lajmi.net.

Sipas disa të dhënave në portale, banorët fitojnë nga 1,500 euro për çdo javë qëndrimi në shtëpi, por kjo shifër nuk është e njejtë për të gjithë banorët.

Sot janë bërë fiks 3 muaj nga nisja e këtij spektakli, saktësisht 14 javë dhe më poshtë ju sjellim shifrat se sa para kanë grumbulluar deri tani banorët. Llogaritja është një mesatare për të gjithë banorët, pavarësisht që çmimet nuk janë të njëjta për secilin.

Donaldi, Arjola, Iliri, Monika e Beniada deri tani në xhirollogarinë e tyre kanë grumbulluar nga 21 mijë euro, për 14 javë qëndrim të izoluar në Big Brother.

Einxhel dhe Beatrix kanë 11 javë në Big Brother e që në pagesë përkthehet në 16,500 euro.

Meridiani ka 7 javë në Big Brother që i bie se deri tani ka fituar 10,500 euro.

Dj Dagz ka 9 javë në shtëpi, e përkthyer në para gjithsejt 13,500 euro.

Kujtojmë që këto të dhëna nuk janë zyrtare, por bazuar në çmimet që janë bërë publike në media jozyrtarisht.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit