9.9 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Paditet banorja e Big Brother Vip Albania 3

- Advertisement -

Moderatori i emisionit investigativ “Stop” ka paditur penalisht aktoren Egla Ceno, aktualisht banore e Big Brother Vip Albania 3.

Ai është shprehur se nuk e njeh dhe nuk e ka takuar kurrë në jetën e tij aktoren Egla Ceno.

Aktorja pak ditë më parë, gjatë një rrëfimi me banorët hodhi akuza se Saimir Kodra e kishte ngacmuar seksualisht.

Këto akuza janë hedhur poshtë nga moderatori Saimir Kodra, i cili ka marrë masa ligjore ndaj aktores.

“Shihemi në gjyq. Nuk e njoh, nuk e kam takuar kurrë në jetën time”, ka thënë Kodra.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit