-1.4 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

Pacolli, Ramës: Rrenc, manipulant, shkalla e investimeve kapitale në Komunën e Prishtinës është vetëm 19%

Deputetja e Vetëvendosjes, Fitore Pacolli, përmes një postimi në Facebook, e ka quajtur kryetarin e Prishtinës, Përparim Rama, “rrenc” dhe “manipulant” derisa ka shpërndarë disa shifra të Thesarit të Kosovës rreth shkallës së investimeve kapitale.

Bazuar në fotografinë e shpërndarë nga deputetja Pacolli, Komuna e Prishtinës del se ka realizuar vetëm 19 për qind të investimeve kapitale.

Nacionale ende nuk ka arritur ta konfirmojë statistikën e publikuar nga zonja Pacollit.

Postimi i plotë:

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit