29.8 C
New York
Tuesday, June 18, 2024

Buy now

Osmani takohet me komandantin e KFOR-it: Kosovën e mbrojmë dhe e mbajmë të sigurt me aleatë

- Advertisement -

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e ka pritur në Presidencë komandantin e KFOR-it, Özkan Ulutaş.

Pa dhënë shumë detaje mbi diskutimin e tyre, Osmani tha se Kosova mbrohet dhe mbahet e sigurt bashkë me aleatët.

“Kosovën e mbrojmë dhe e mbajmë të sigurt bashkë me aleatë!”, ka shkruar Osmani.

 

YOU

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit