22.7 C
New York
Monday, May 20, 2024

Buy now

Osmani i drejtohet Vuçiqit: Kërko falje, trego shenja humaniteti

- Advertisement -

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, në Këshillin e Sigurimit të OKB-së, pasi ka ballafaquar Vuçiqin me krimet e kryera në Kosovë gjatë kohës kur ai ishte ministër i propagandës, i ka kërkuar atij të tregoj shenja humaniteti, duke kërkuar falje publikisht.

“z. Vuçiq, mu këtu merr pak kohë dhe kërkoju falje. Tregoju të gjithëve që ke së paku një të shenjë të humanitetit që ka mbetur në ty”, ka thënë Osmani.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit