0.8 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

Olti Curri ‘ironizon’ keq me dashurinë e Enxhit për Dagz-in

Marrëdhënia e Dagz-it me Einxhelit po komentohet shumë ditëve të fundit.

Ata po kalojnë shumë momente të bukura, ku edhe puthjet nuk po mungojnë

Por ka shumë nga ata persona që po dyshojnë në vërtetësinë e Einxhelit.

Shumë nga banorët dhe përtej asaj po mendojnë se e gjitha është një lojë.

Mbrëmë ajo dha një sqarim ku shpjegoi se ajo po e ka të vështirë të ‘çlirohet’ para kamerave sepse ajo jetën e saj mundohet ta mbajë private, por që është një lojë.

E Olti Curri që nuk po largohet një çast të vetëm nga ekrani duke përcjellur BBV-në ka ‘ironizuar’ me Einxhelin.

Sipas tij ai nuk e beson fare marrëdhënien e saj dhe se e gjitha është një lojë.

‘Unë besoj tek dashuria e Einxhell për Dj Dagz, aq sa besoj te metoda për të mësuar japonisht me kufje duke fjetur’, ka shkruar Curri në storjen e tij.

Dagz dhe Einxhel po shkëmbejnë shumë puthje mes vete dhe si duket po e ‘shijojnë’ marrëdhënien e tyre.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit