0.8 C
New York
Thursday, February 29, 2024

Buy now

Olta Gixhari publikon fotot me barkun e rrumbullakosur

Vetëm pak javë më parë, aktorja Olta Gixhari tregoi se ishte në një pritje të ëmbël.

“Jam në pritje të ëmbël. Është folur shumë për këtë, por ku ka më mirë sesa tani dhe sot ta thuash këtë dhe të kesh një kujtim të bukur”, tha Olta Gixhari në finalen e madhe programit më popullor të kërcimit.

Ditën e sotme, aktorja ka publikuar disa fotografi, ku duket mahnitëse me barkun e saj të rrumbullakosur.

E veshur me një fustan të gjatë, ngjyrë të zezë dhe me flokët e kapura, Olta nuk ka zhgënjyer aspak me paraqitjen e saj të fundit.

“Unë me 8 kg më shumë“, ka shkruar Olta bashkangjitur postimit të saj, i cili ka marrë mbi 15 mijë klikime, në vetëm pak orë.

Ndërkohë komentuesit e kanë komplimentuar për paraqitjen e saj dhe madje kanë theksuar se këto 8kg e kanë bërë atë akoma më të bukur.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit