22.6 C
New York
Monday, May 20, 2024

Buy now

Olivia Rodrigo me festë para ditëlindjes, thotë se tash e tutje mund të konsumojë alkoolin

- Advertisement -

Këngëtarja Olivia Rodrigo po feston 21 vjetorin e saj me shije dhe me stil.

Të hënën, një ditë para ditëlindjes së saj historike, këngëtarja shpërndau në Instagram disa fotografi nga festa e saj me më të dashurit e saj, përfshirë Tate McRae, Iris Apatow, Conan Grey dhe The Kid LAROI.

“Sot është dita ime e fundit që nuk mund të konsumoj alkool”, ka thënë Rodrigo.

Rodrigo pozoi me miqtë, tregoi tortën e saj dhe u fotografua duke fikur qirinj në ëmbëlsira të shumta. Megjithatë, i dashuri i përfolur i yllit, Louis Partridge, nuk u fotografua në festë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit