1.3 C
New York
Thursday, February 22, 2024

Buy now

Nura e Lushtaku vizitojnë të moshuarit, mjekët, zjarrëfikësit dhe policët

Kryetari i Skenderajt, Fadil Nura, bashkë me nënkryetarin Sami Lushtaku, drejtorët komunalë dhe qytetarët, kanë ndjekur spektakelin e fishekzjarrëve mbi qytetin e Skenderajt.

Para ndërrimi të motmoteve, Nura me të tjerët vizituan Shtëpinë e të Moshuarve, mjekët, infermierët, zjarrfikësit, si dhe Stacionin Policor.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit