0.5 C
New York
Sunday, February 25, 2024

Buy now

“Nuk je shembull për femrën shqiptare” – Santiana i kërkon falje publike Albyt

Spektakli i sotëm i Big Brother VIP Kosova 2, pati acarime e debade, prej kur ka filluar.

Klipet që po shfaqen po nxisin debate të shumta mes banorëve të shtëpisë, e njëri ishte edhe klipi i Santianës dhe Albyt.

Herën e kaluar, pasi u vendos që nominimet të bëheshin në sy të banorëve, përçarjet filluan mes banorëve.

Njëri nga emrat e të nominuarëve të Sanitanës ishte Alby.
“E dyta është Alby, sepse nuk është kurrëfarë shmebulli për femrat shqiptare” – u shpreh Sanitana gjatë nominimeve.

Ndërsa për këtë Alby dha arsyen e saj: “Nominoj Santianen se rrin me burra që ofendojnë gratë, e dhe bën sikur i del zot grave, ajo nuk është grua për mu.”

Pasi u shfaq ky klip, Santiana kishte diçka për të thënë. Ajo shprehet që është penduar shumë për fjalët që i kishte thënë, dhe i ka kërkuar falje Albyt.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit