33 C
New York
Thursday, June 20, 2024

Buy now

Nuk e pranojnë si baba, vajza tjetër e Brad Pitt bën veprimin e pazakontë ndaj aktorit

- Advertisement -

Vajza e Angelina Jolie dhe Brad Pitt, Vivienne, duket se e ka hequr “Pitt” nga mbiemri i saj. Në Playbill për muzikalin e ri The Outsiders, të cilin Vivienne ndihmoi Angelinan, 15-vjeçarja u prezantua si “Vivienne Jolie” në vend të “Vivienne Jolie-Pitt”.

Nuk është menjëherë e qartë nëse Vivienne ka ndryshuar ligjërisht emrin e saj. Përfaqësuesit e Jolie dhe Pitt nuk janë përgjigjur për të dhënë një koment në lidhje me këtë gjë. Vivienne nuk është e para nga gjashtë fëmijët e Jolie dhe Pitt që ka ndryshuar një emër në vitet e fundit.

Nëntorin e kaluar, edhe vajza e madhe e ish-çiftit Zahara u prezantua si “Zahara Marley Jolie”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit