2.7 C
New York
Thursday, February 22, 2024

Buy now

North West në hapat e babait, bën rep bashkë me Kanye West

Vajza e Kim Kardashian dhe Kanye West, North po ndjek hapat e babait të saj.

10-vjeçarka ka kënduar për herë të parë në këngën e re të babait të saj “Talking/Once Again”, e cila u publikua të mërkurën.

Ajo gjithashtu u shfaq në videoklipi së bashku me babanë e saj, bashkëpunëtorin e tij Ty Dolla $ign dhe vajzën e Ty, Jailynn Crystal.

Kjo nuk është hera e parë që North bën rep.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit