18.1 C
New York
Tuesday, April 16, 2024

Buy now

Nora publikon foto nga ashensori me Luizin, a do të ketë bashkëpunim mes tyre?

- Advertisement -

Këngëtarja Nora Istrefi ka publikuar një foto me fenomenin e njohur Luiz Ejlli.

Ende nuk dihet se a ka diqka te re për nja bashkëpunim mes vete mirëpo ajo se çfarë mbete është të presim se a do të ndodh ndonjë projekt muzikor.

Fenomenin Luiz Ejlli poashtu mund të themi se është një nga figuarat me të përfoluar të momentin dhe kohet e fundit ai do të lansoj një projekt me rep-artistin e njohur Ghetto geasy.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit