5.1 C
New York
Sunday, April 2, 2023

Buy now

Nora Istrefi bën përmbledhjen e momenteve më të bukura gjatë 2021

Nora Istrefi ka treguar momentet e saj më të bukura.

Këngëtarja kosovare e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale ka vendosur të ndajë momentet më të veçanta me ndjekësit e saj.

Ajo ka bërë një përmbledhje me fotot më të mira të vitit 2021.

Në imazhet e saj padyshim që nuk munguan edhe momentet e kaluar me vajzën Renenë dhe motrat e saj.

Theksojmë se edhe viti 2021 Norën e zuri beqare, që pas ndarjes nga Robert Berisha që dy vite.

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit