18 C
New York
Sunday, June 16, 2024

Buy now

Njësia Speciale shpeshton kontrollet në kryeqytet, mbrëmë sekuestroi tri armë

- Advertisement -

Njësiti për Reagim të Shpejtë (NjRSh) në Prishtinë, me qëllim parandalimin dhe zbulimin e veprave kriminale, po vazhdon kontrollet rutinë të automjeteve në lokacione të ndryshme.

Zyrtarët e NjRSh-së, gjatë natës së kaluar në pika kontrolli kanë gjetur dhe sekuestruar tri armë zjarri.

Personat e dyshuar janë shoqëruar në stacionet përkatëse dhe ndaj tyre janë kryer procedurat e nevojshme policore

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit