30.1 C
New York
Saturday, June 22, 2024

Buy now

Një mjet i dyshimtë gjendet në Fushë Kosovë

- Advertisement -

Një grua në Fushë Kosovë ka raportuar në Polici se ka vërejtur një mjet të dyshimtë-predhë në shtëpi.

Predha ka depërtuar nga pjesa e jashtme, me ç’rast i është dëmtuar xhami dhe roleta.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se në shtëpinë e viktimës mashkull ka vërejtur një predhë e cila ka depërtuar nga pjesa e jashtme, me ç’rast i është dëmtuar xhami dhe roleta. Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitë përkatëse policore. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori. Rasti në hetime”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit