28.2 C
New York
Wednesday, May 22, 2024

Buy now

Një mesazh anonim në krevatin e Heidit: “Kush e ka lënë këtë këtu?”

- Advertisement -

Pas spektaklit të mbrëmshëm, banorët u përfshinë në debate të ashpra me njëri-tjetrin. Zgjedhja e Eglës për të dërguar në nominim Romeon dhe Heidin ka nxehur situatën në shtëpi, pasi ata mendojnë se nominimi është për personin që do largohet.

Gjatë mbrëmjes, teksa ishin duke u shtrirë në krevat, Heidi vuri re se pranë kishte një letër.
‘Kush ma ka lënë këtë?’- pyet Heidi banorët që ndodheshin në dhomën e gjumit.
Në fletë shkruhej; ‘Return BBV3’

Françeska dhe Çimi u habitën nga letra, duke thënë menjëherë se nuk ishin ata që e kishin lënë aty.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit