0.8 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

Një mbrëmje yjesh, Bebe Rexha shkëlqen pranë Jennifer Lopezit

Jennifer Lopez ishte emblema e festës në festën “ELLE’s Women in Hollywood” në Nya Studios në Los Angeles të martën.

Ylli 54-vjeçar bëri një ‘selfie’ me këngëtaren shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, shkruan DailyMail.

Interpretuesja e hitit “I’m A Mess” u pa duke u përkulur teksa përdorte një dritë speciale në telefonin e saj celular për ekspozim shtesë.

Pak pas kësaj, Bebe postoi rezultatet e ‘selfie’-s në InstaStory të saj.

Por duket se të dyja kanë përfituar shumë nga një filtër i cili i bëri të dukeshin pa të meta në fotografi.

Foto: Bebe Rexha/InstaStory

Jennifer buzëqeshte pranë Bebes si të ishin shoqe të vjetra. Kjo vjen pasi Bebe tha se kishte provuar një audicion për një rol në filmin e Jenniferit, “Hustlers”, por nuk e fitoi atë. “Më kontaktuan dhe unë isha si, ‘Ok, po, sigurisht’”, tha ajo.

“Kështu që mora një trajnere për aktrim. Ajo ishte e mahnitshme dhe më mësoi si të aktroj. Ishte shumë e vështirë megjithatë, sepse duhet të jesh serioze”, tha interpretuesja e hiteve botërore.

Bebe Rexha në “ELLE’s Women In Hollywood” (Foto: Kevin Winter/Getty Images)

Rexha provoi për rolin e një “vajze ruse nga New Yorku”, por nuk e fitoi kurrë rolin.

Sidoqoftë, për të ishte mirë sepse nënës së saj nuk i pëlqente që ajo të luante rolin e një striptiste: “Nënës sime nuk i pëlqente kjo”, tha ajo gjatë një interviste në Beats 1 në vitin 2019.

Bebe Rexha në “ELLE’s Women In Hollywood” (Foto: Stefanie Keenan/Getty Images for ELLE )

Pjesën më të madhe të mbrëmjes Lopez ishte me burrin e saj, Ben Affleck.

Çifti u martuan në korrik të vitit 2022 pasi rindezën romancën e tyre në maj të vitit 2020 pas 17 vjetësh të ndarë.

Bebe Rexha në “ELLE’s Women In Hollywood” (Foto: Matt Winkelmeyer/Getty Images for ELLE )

Jennifer shkëlqeu e veshur me një fustan të zi me një pjesë të përparme futuristike nga materiali i kromit që tregonte mjaft nga pjesa e poshtme e gjoksit.

Ndërsa ishte në tapetin e kuq, Lopez i tha Access Hollywood se fustani i saj e bënte të ndihej “e blinduar” dhe “e fuqishme”.

Bebe Rexha në “ELLE’s Women In Hollywood” (Foto: Stefanie Keenan/Getty Images for ELLE )

Jennifer ishte një nga të nderuarat e mbrëmjes si dhe ylli i kopertinës së dhjetorit të revistës.

Bebe Rexha në “ELLE’s Women In Hollywood” (Foto: Kevin Winter/Getty Images)
Bebe Rexha në “ELLE’s Women In Hollywood” (Foto: Kevin Winter/Getty Images)

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit