21.4 C
New York
Wednesday, October 4, 2023

Buy now

Nis pjesa e dytë Rumani – Kosovë

Ka nisur pjesa e dytë mes Rumanisë dhe Kosovës. Tani, me topin luajnë “Dardanët”

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit