-0.3 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

Nis ndeshja Kosova-Izraeli

Në “Fadil Vokrri” ka nisur ndeshja Kosova-Izraeli.

Sonte “Dardanët”, janë në kërkim të fitores së parë në shtëpi.

Kosova dhe Izraeli bëjnë pjesë në grupin I.

Kombëtarja e Kosovës është në vendin e katërt me shtatë pikë derisa ajo e Izraelit në vendin e tretë me 11 pikë.

Skuadra e Primozh Glihës i ka humbur gjasat për kualifikim në evopianin që në vitin e ardhshëm mbahet në Gjermani.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit