29.5 C
New York
Monday, July 15, 2024

Buy now

Ngjyrat e theksuara që do t’i veshim më shumë këtë vjeshtë

- Advertisement -

Ndryshimi i madh në këtë vjeshtë në krahasim me ato të viteve të kaluara është se këtë vit duam të kemi ngjyra në paraqitjet tona të përditshme. Kjo është mënyra se si ne shtojmë ngjyra të theksuara që premtojnë të përmirësojnë stilin tonë lehtësisht dhe shpejt.

#1. Rozë

Ngjyra jonë e preferuar e verës është rozë dhe këtë vit po e vendosim edhe në garderobën tonë të vjeshtës për t’i dhënë më shumë ngjyrë dhe intensitet.

#2. Neoni

Chiara i pëlqen nuancat neoni dhe thuajse nuk i ndan ato nga pamja e saj e përditshme. Fashionistja e njohur kombinon pallton e saj neon me xhinse dhe na dëshmon se këtë ngjyrë mund ta veshim në të gjitha stinët e vitit.

#3. Blu

Blu është një ngjyrë që na pëlqeu shumë gjatë verës dhe vazhdon të jetë një nga tendencat më të mëdha të ngjyrave të sezonit.

#4. Portokalli

Së fundi, portokallia është gjithmonë një ngjyrë e preferuar që nuk duam ta ndajmë në muajt e vjeshtës./abcnews.al/

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit