11.4 C
New York
Saturday, April 13, 2024

Buy now

Ngjyra e zezë është rikthyer fuqishëm dhe kemi dëshmi

- Advertisement -

Në çdo mbyllje të prezantimeve të modës në pasarela, bëhet përmbledhja e trendeve të reja

Këtë herë, do ndalojmë vetëm te ngjyra e zezë e cila u rikthye në koleksione të plota përmes markave më të njohura në botë si Balenciaga, Valentino dhe Chanel.

Edhe në koleksionin e pranverë-verës, por edhe në atë të dimrit që vjen, stilistët prezantuan veshjet e përditshme që duhet të kesh parasysh, për t’u kombinuar me të zeza kokë e këmbë.

Nga fustanet e ngushtë, te palltot, apo kostumet, të zezën duhet ta kombinosh me të zezën për t’u dukur si në këto foto.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit