9.9 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Nga muzika e deri të divorcet, ja çka e bëri Tunen të fortë

- Advertisement -

Kështu ajo e bindur që zotëron mjaftueshëm zë skenik dhe premisat e kërkuara për të bërë një artiste të kompletuar, i bindi edhe fansat e saj që Tuna është mjaft kreative dhe e suksesshme.

Tematika e këngëve të saj, jeta private, lidhjet, martesat, divorci, ndarja, lidhjet e reja, bashkëpunimet, rivaliteti me koleget janë disa nga temat të cilat prej vitesh i japin Tunës epitetin e këngëtarës më të përfolur të estrades shqiptare.

Por a ka qenë Tuna gjithmonë e tillë? Po, nëse kthehemi në retrospektivë, tek paraqitjet e saj të para, videoklipet, përkundër disa ndryshimeve si në dukje si në jetën e saj ajo në thelb ka mbetur e njejta, po kaq e përfolur dhe aktuale.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit