1.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Netanyahu dhe Biden flasin pasi Izraeli zgjeroi inkursionet tokësore në Gaza

Kryeministri izraelit Benjamin Netanyahu ka biseduar me presidentin e ShBA-së Joe Biden.

Kjo bisedë erdhi pasi Izraeli zgjeroi inkursionet tokësore në një luftë në Gaza, tashmë në javën e saj të katërt.

Konfirmimin për këtë bisedë e ka bërë zyra e Netanyahut, raporton Al Jazeera.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit