-1.4 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

“Nëse unë do isha…”, Antonela Berisha provokon fansat

Antonela Berisha është një personazh televiziv që njihet së tepërmi për natyrën e saj provokuese dhe këtë gjë e ka bërë më së miri në një postim në profilin e saj të Instagramit.

Ish-banorja e “Big Brother 2” ka publikuar në profilin e saj, një galeri me foto, për të cilat duhet thënë se kanë “ndezur” rrjetin.

Antonela shihet e veshur me një fustan të kuq, tepër sensuale, i cili tregon format e saj perfekte trupore.

Por ajo që e ka bërë akoma më shumë provokues këtë postim, është mbishkrimi që ish-konkurrentja e “Për’puthen” ka shkruar bashkangjitur postimit të saj.

Nëse unë do isha dhurata jote, a do ja shkruaje letrën Santës?”, provokon Antonela me pyetjen drejtuar fansave.

Ky postim ka marrë pafund pëlqime, njëkohësisht edhe komente nga ndjekësit e Antonelës, ku njëri prej tyre shkruan:

“Santës do i kisha thënë, aman kështu dhuratash më sjell vit për vit”.

“Po ti je yll o Zot, të shijosh të gjithën”, shton një tjetër.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit