11.2 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Nëse e shihni këtë grua, lajmëroni Policinë e Kosovës

Policia e Kosovës ka kërkuar bashkëpunim nga qytetarët për identifikimin e të dyshuarës që po shihni në foto.

Njësiti i hetimeve të stacionit policor Qendra në Prishtinë, me autorizim nga prokuroria kompetente, kërkon ndihmë nga qytetarët në ofrimin e informatave, të cilat do të ndihmonin në identifikimin dhe arrestimin e personit që shihet në fotografi.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=691207833219478&id=100069908031425&mibextid=Nif5oz

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit