21.3 C
New York
Monday, May 27, 2024

Buy now

Nëna nga Prizreni e raporton vajzën si të zhdukur në polici

- Advertisement -

Një nënë e ka raportuar dje vazjën e saj si të zhdukur në polici.

Ajo ka deklaruar se vajza është larguar nga shtëpia më datën 29 dhjetor dhe nga ajo ditë nuk ka njohuri për vendodhjen e saj.

Rasti është duke u hetuar.

Njoftimi i plotë i policisë:

PERSON I ZHDUKUR /Prizren 29.12.2021-10:30. Me 01.01.2022 një femër kosovare ka raportuar se vajza e saj është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e saj, rasti është duke u hetuar.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit